Domů » Recenze

Recenze

Vážení návštěvníci našich stránek, budeme velmi vděční, pokud se vyjádříte k průběhu naší práce, popíšete všechny klady a zápory, napíšete, co se vám to líbilo a co ne. Díky vaší zpětné vazbě zlepšujeme kvalitu své práce.

Zanechat recenzi

Lenka

Studuji na Karlově universitě a využívám služeb této organizace již několik let a jsem velmi spokojena s kvalitou. Platím za služby, udělila jsem přístup a oni sami nahrávají práci do osobní složky, dokud není stoprocentní! Radím všem, je to velmi výhodná služba!

TerezaD.

Neoslovila jsem tuto společnost poprvé! Pomohli mi při psaní seminární práce, nyní jsem si objednala podklady k bakalářské práci a nakonec, jako vždy, všechno bylo provedeno nejlepším možným způsobem, fungují velmi dobře a bez problémů. Kdybych studium neukončila, obrátila bych se pouze na ně, všechno je na velmi vysoké úrovni. Pokud vstoupím do dalšího studia, rozhodně si zase objednám služby této společnosti.

Petr

Chci vám poděkovat za napsání podkladů ke své práci a za pomoc při psaní, studuji teorii veřejné správy. Všechny požadavky splněny! Práce hodnocena na výbornou.

Věra

Dobrý večer! Děkuji za vykonanou práci, tématem mé práce je organizace aktivit v podniku. Koncept prošel! Děkuji moc. Prostě jsem neměla čas zpracovat celé téma sama, ale učitel mně pochválil. Doufám, že obhajoba bude na 1. Mohu doporučit, jsou seriózní.

Napsat recenzi

Recenze o nás na nezávislých webech: